سوالات متداول

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس برای چه کسانی مناسب نیست؟

افرادی که دارای نوعی از عفونتهای پوستی هستند و یا دارای نوعی التهاب در پوست خود می باشند و یا اینکه نوع حساسیت به بوتاکس دارند و مشکل پوستی در صورت و اطراف آن و همچنین بیمارانی که مشکلات قلبی دارند و افرادی که پوست ضخیمی دارند و یا در دوران بارداری هستند جزو افرادی هستند که تزریق بوتاکس در آنها توصیه نمی شود می تواند ضرر آفرین باشد.

برای تزریق بوتاکس به چه کسانی مراجعه کنیم؟

قطعاً همه دوست دارند که با تزریق بوتاکس زیباتر شوند و همچنین عوارض کمتری را متحمل شوند برای این مهم باید به پزشکان متخصص زیبایی و یا پزشکان عمومی دوردیده مراجعه کنند تا تزریق بوتاکس آنها کم خطر و همچنین با بهترین نتیجه ممکن باشد و عارضه زیادی را برای بیمار به دنبال نداشته باشد.

تزریق بوتاکس در چه مناطقی توصیه نمی شود؟

متخصصان زیبایی چند نقطه صورت را به عنوان نواحی که بوتاکس بر آن هم تاثیری نمی گذارد می شناسند و در واقع تزریق بوتاکس در این نواحی فقط برای بیمار عارضه دارد و تاثیری روی زیبایی بیمار ندارد و توصیه نمی شود مناطقی همچون لب گونه ها و همچنین خط لبخند در مورد تزریق بوتاکس قرار بگیرد.

آیا میتوان با تزریق بوتاکس ابروها را بالاتر برد؟

بله این کار امکان‌پذیر است ولی نه به اندازه زیاد چون باعث شل شدن ماهیچه ها می شود می توان با تزریق آن در قسمت میانی پیشانی و نه در قسمت ابروها باعث شد تا انتهای ابروها کمی به سمت بالا حرکت کند اما این مقدار محدود می باشد و نمی توان کل ابرو را به بالا برد و در صورت مراجعه به متخصص می تواند این مقدار از تغییر را برای شما اعمال کند.

تزریق بوتاکس با چه فاصله زمانی باید صورت بگیرد؟

از نظر متخصصین هر زمان که ماهیچه های مورد تزریق حرکت کردند می توان دوباره تزریق را انجام داد و از آنجایی که بوتاکس یک روش بسیار موثر در پیشگیری از ایجاد چین و چروک ها می باشد توصیه می شود کسانی که می خواهند از این روش به طور مداوم استفاده کنند در سال ۲ تا ۳ بار تزریق بوتاکس را انجام دهند تا تاثیر مداوم و یکدستی را داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا