مقالات جراحی زیباییمقالات متخصص زنان

تزریق ژل به سینه برای زیبایی

تزریق ژل به سینه ها از انواع روش های غیر تهاجمی برای افزایش سایز سینه ها می باشد و اغلب خانم ها تمایل دارند از این روش برای بزرگ کردن سایز سینه های خود استفاده نمایند زیرا نیاز به جراحی ندارد و علاوه بر این هیچ زخمی به جای گذاشته نمی شود و دوران نقاهت و استراحت آن نیز کم تر می باشد همچنین با استفاده از این روش سینه ها سفت و بزرگ می شوند خطوط آن ها نیز زیباتر به نظر می رسد.

بررسی تزریق ژل به سینه ها

ژل ها دارای ترکیباتی هستند که از آن ها برای بزرگ کردن و لیفت سینه ها استفاده می شود و با پیدایش این ژل ها دیگر نیازی به انجام عمل جراحی سینه نمی باشد. در ادامه به بررسی عمل تزریق ژل به سینه ها خواهیم پرداخت که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید.

جراحی زیبایی سینه

عمل زیبایی سینه با ژل

با بالا رفتن سن سینه خانم ها شروع به شل شدن و افتادگی می کنند از این رو اغلب خانم ها از عمل های زیبایی برای فرم دادن به سینه های خود استفاده می کنند که تزریق ژل یکی از آن ها است و برای عمل زیبایی سینه با ژل باید مراحل زیر را طی شود.

مزایای عمل زیبایی سینه

1.مشاوره

ابتدا جلسه مشاوره بیمار با پزشک گذاشته می شود که در طی این جلسه بیمار باید انتظارات خود را از انجام این عمل زیبایی به طور واضح شرح دهد و علاوه بر این سونوگرافی سینه در این مرحله به منظور سلامت و مناسب بودن شرایط بدنی بیمار انجام می شود.

2. نحوه عمل زیبایی سینه با ژل

در این روش ابتدا جراح چند برشی کوچک در زیر بازوی بیمار ایجاد می کند سپس کانولی را از طریق برش های ایجاد شده وارد بدن می کند و علاوه بر این از برش ها برای ورود ژل به بدن استفاده می گردد. میزان استاندارد استعمال ژل به درون هر سینه بین 100 تا 150 میلی لیتر می باشد که این میزان ژل باعث می شود تا 1 الی 2 سایز به سینه ها افزوده شود بعد از تزریق ژل به سینه ها از ماساژ به روشی خاص استفاده می شود تا ژل به صورت صاف و یکنواخت در سینه ها پخش شود و علاوه بر این هر گونه توده ژل شکسته شود. توجه داشته باشید که امکان دارد تورمی خفیف بعد از انجام این عمل بروز کند و حساسیت بیمار به درد نیز افزایش یاید که علائم ذکر شده بعد از چند روز ناپدید می شوند.

تزریق ژل به سینه

مزایای تزریق ژل به سینه ها

1.بدون ایجاد هر گونه زخم و اسکار جراحی

2. بدون نیاز به انجام بیهوشی عمومی

3. بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان

4. این عمل سرپایی می باشد و بیمار می تواند بلافاصله به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازد.

5. بدون نیاز به گرفتن مرخصی از محل کار

6. ژل موجود در سینه ها در ماموگرافی برای شناسایی سرطان سینه هیچ اختلالی ایجاد نمی کند.

7. در این روش هیچ جسم خارجی در سینه ها قرار داده نمی شود و در واقع ژل تزریقی همان اسید هیالورنیک می باشد که به صورت طبیعی نیز در بدن وجود دارد.

تزریق ژل به سینه

انواع سوالات رایج در مورد عمل سینه با ژل

1.آیا افزایش سایز سینه با ژل جایگزین مناسبی برای پروتز سینه ها می باشد ؟

ژل نمی تواند جایگزین مناسبی برای پروتز سینه ها باشد و علاوه بر این تزریق ژل برای خانم هایی که تمایل دارند که سینه های آن ها در فرم و ظاهر بهبود داشته باشند مناسب می باشد. تزریق ژل باعث می شود تا سایز سینه ها بزرگ شود ولی در این روش افزایش سایز سینه ها به اندازه پروتز سینه نمی باشد.

2. چه افرادی کاندید مناسب برای تزریق ژل به سینه ها می باشند ؟

1.خانم ها با سینه کوچک

2. خانم هایی که تمایل دارند سایز سینه آن ها یک سایز افزایش پیدا کند.

3. خانم هایی که دوران بارداری و شیردهی آن ها به پایان رسیده است و دچار افتادگی سینه ها شده اند می توانند از تزریق ژل برای فرم دادن به سینه های خود استفاده نمایند.

3. عمل زیبایی سینه با ژل برای چه افرادی مناسب نمی باشد ؟

خانم هایی که هیچ بافت سینه ای ندارند برای انجام این عمل زیبایی کاندید خوبی نیستند و بعد از انجام تزریق ژل ، سینه های آن ها ظاهری سفت و غیر طبیعی به خود می گیرند زیرا بافت کافی برای پوشش ژل را ندارند. خانم ها با بافت سینه شل و افتاده نیز بهتر است از این روش استفاده نکنند زیرا به دلیل افتادگی بیش از اندازه سینه ها ، ژل نمی تواند سایز آن ها را افزایش بدهد.

مزایای تزریق ژل به سینه

4. عمل تزریق ژل دردناک می باشد ؟

خیر. استعمال ژل آرام بخش و سبک است و به کمک بی حسی موضعی انجام می شود و درد این عمل نیز حداقل می باشد.

5. نتیجه عمل زیبایی سینه با ژل در طول چه مدتی قابل مشاهده می باشد ؟

بلافاصله بعد از تزریق ژل ، کانتور سینه بهبود پیدا می کند و علاوه بر این ظاهر طبیعی سینه ها نیز بهتر می شود و نتایج قابل مشاهده نیز نشان می دهد که ژل می تواند تا 12 ماه دوام داشته باشد.

6. دوره بهبودی بعد از تزریق ژل چقدر است ؟

مراقبت های بعد از عمل ساده می باشد و بیمار می تواند بلافاصله به زندگی روزمره خود برگردد و به مدت 14 روز زمان لازم است تا ژل به خوبی در سینه ها مستقر شود همچنین بیمار نیاز به استفاده از گن فشرده ساز و سینه بند ورزشی دارد.

7. هزینه انجام این عمل چقدر است ؟

هزینه تزریق ژل متفاوت می باشد و اغلب جراحان پلاستیک طرح های تامین مالی را به بیماران خود ارائه می دهند بنابراین شما می توانید با اطمینان اقدام به این درمان نمایید.

عوارض جانبی عمل سینه با ژل

1.واکنش های پوستی موقت ناشی از تزریق ژل

2. قرمزی

3. درد

4. کبودی و خارش

5. عفونت جزئی ناشی از تزریق ژل

6. خونریزی در طی عمل

عمل سینه با ژل

نکات قبل از عمل زیبایی سینه با ژل

1.بیماران باید در روز عمل از انجام رانندگی خودداری نمایند زیرا برخی از داروها باعث می شود تا توانایی آن ها در انجام رانندگی کم شود.

2. بیمار بعد از انجام عمل نباید از سوتین و تاپ ورزشی استفاده نماید.

نکات بعد از عمل زیبایی سینه با ژل

1.بعد از انجام تزریق ژل باید از انجام فعالیت های بدنی نظیر حمام داغ و سونا به مدت 2 هفته اجتناب کنید.

2. بعد از گذشت چند دقیقه برش های جراحی محو می شوند.

3. نتایج حاصل درمان به مدت 18 تا 30 ماه دوام خواهند داشت.

4. برای حفظ تاثیر و نتایج حاصل از تزریق ژل بهتر است هر چند ماه عمل تزریق ژل را به مقدار 20 تا 40 میلی لیتر تکرار نمایید.

تزریق ژل به سینه

در این مطلب با مراحل تزریق ژل به سینه ها برای زیبایی بیشتر آشنا شدید که امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات لازم را در زمینه این عمل زیبایی بدست آورید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا