مقالاتمقالات دندان پزشکی

دندان عقل و درد

شما می توانید با استفاده از مسکن های بدون نسخه مانند استامینوفن یا داروهای تجویزی از سوی دندان پزشک خود درد ناشی از جراحی را کنترل کنید . داروهای تجویزی به ویژه هنگامی که دندان کامل برداشته می شود می تواند مفید باشد . نگه داشتن یک بسته سرد برروی فک نیز ممکن است درد را کاه درد دندان عقل در بارداری .

دندان عقل و درد

اولین قدم برای کاهش درد ، حفظ بهداشت است . زنجبیل و عسل و چای لیمو دارای خواص ضد باکتریایی است . که مانع عفونت بیشتر در نزدیکی دندان می شود . بنابراین ، دهان خود را بامخلوط این مواد طبیعی شستشو دهید . اب نمک دیگر درمان طبیعی است .که باکتری های مضر درون لثه و شکاف های دندان را از بین می برد . این ترکیبات هم چنین به عنوان پاک کننده هم به خوبی عمل می کنند و باعث کاهش بوی بد دهان می شوند .

دندان عقل و درد
دندان عقل و درد

اگر فکر می کنید استفاده از مسکن های موضعی می تواند دردها را کاهش دهد ، بهتر است دوباره فکر کنید ، این داروها شاید درد را از بین ببرد ، اما ممکن است تاثیر چشمگیری برروی جنین شما داشته باشد بهتر است برای اقدامات بیشتر و جلوگیری از مشکلات ناخواسته ، به دندانپزشک و متخصص زنان مراجعه کنید

سر درد و دندان عقل

دندان عقل و درد
دندان عقل و درد

دندان های عقل شاید برای فرد هیچ تاثیری منفی نداشته باشد ولی بااین حال اغلب اوقات برای رشد فضای کافی در عقب دهان در اختیار ندارند و لزا با زاویه ظاهر می شوند ، ممکن است در فک گیر کنند و یا این که به دندان های اسیای دیگر ضربه بزنند این موجب می شود که دندان های دیگر شما جابجا شده و حالت دهان شما را نامناسب کند .

این حالت نامناسب می تواند سبب تشدید درد دندان عقل و موجب سردرد شود زیرا فک پایین باید ناهنجاری بوجود امده را جبران کند در نتیجه موجب درد می شود که می تواند به ناحیه سر هم سرایت کند . اگر که سردرد تکراری راتجربه کردید ، بهتر است که نزد دندانپزشک هم بروید تا ببینید این موضوع به خاطر رویش دندان عقل شماست یا دلیل دیگری دارد .

منبع : دندانپزشکی | سلامتی بدون مرز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Error 404 - Page not found!

Error 404 - Not Found

The requested file or directory was not found!

This may be due to the following reasons:-

  1. The page or directory has recently been moved or renamed.

  2. The page or directory is temporarily not avaliable.

  3. The address to this content may not be correct, please check the address and try again.

  4. Try using the browser's back button and try a different link.

If you believe you are getting this error message by mistake, please contact the website administrator.

 

Error message generated by Apache & ZPanel Hosting Panel.

Powered by ZPanel - Taking hosting to the next level.