مقالاتمقالات جراحی زیبایی

سوالات متداول در مورد لیفت سینه ها

یکی از بهترین روش ها برای تغییر در فرم سینه ها بالا بردن آن ها می باشد و اگر شما تمایل دارید توسط عمل زیبایی به سینه هایتان حالت و شکلی زیبا را بدهید بهتر است قبل از انجام عمل تحقیقات لازم را به انجام دهید. در ادامه سوالات رایج درباره لیفت سینه ها را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

سوال های رایج درباره لیفت سینه ها

با گذشت زمان و بالا رفتن سن فرم سینه ها تغییر می کند و دچار افتادگی می شوند. با توجه به اینکه اغلب خانم ها تمایل دارند سینه هایی خوش فرم داشته باشند از این رو روش های زیادی برای عمل زیبایی سینه ابداع شده اند که در هر یک از این نوع عمل ها پوست های اضافه سینه حذف می شوند و سینه ها به سمت بالا کشیده می شوند که این عوامل به فرم دهی سینه ها کمک زیادی می کند همچنین عمل لیفت سینه ها باعث کوچک تر شدن نوک پستان ها می شود.

سوال های رایج در مورد بالا بردن سینه ها

انواع سوال ها در مورد عمل بالا بردن سینه ها

اگر شما تمایل دارید عمل بالا بردن سینه ها را انجام بدهید بی شک در ذهن تان سوالاتی ایجاد می شوند که می توانید با مطالعه مطالب زیر پاسخ سوالات ذهنی خود را دریافت نمایید.

1.در طی جلسه های مشاوره چه موضوعاتی مطرح می شوند ؟

در طول این جلسه ها از شما سوال هایی در زمینه میزان سلامتی و سبک زندگی و هدف از انجام عمل پرسیده می شود که برخی از این سوالات شخصی می باشند ولی پاسخ دادن به آن ها برای رسیدن به نتیجه بهتر در عمل سینه ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد همچنین در مورد سابقه پزشکی و سابقه سرطان سینه در اعضای خانواده و مصرف سیگار و مصرف مکمل و مصرف داروهای خاص و انتظار بیمار از جراحی زیبایی سینه پرسیده می شود.

سوال های متداول در مورد بالا بردن سینه ها

2. پزشک قبل از انجام عمل بالا بردن سینه ها چه اقداماتی را انجام می دهد ؟

پزشک برای ارزیابی میزان سلامت عمومی بیمار تست های فیزیکی را از وی می گیرد. انجام معاینه سینه و عکسبرداری از سینه نیز باید انجام شود و در پایان جلسه های مشاوره پزشک شما را از روش های درمانی و مراقبت های لازم بعد از عمل بالا بردن سینه مطلع می سازد.

3. آیا با بالا بردن سینه ها در اندازه آن ها نیز تغییر ایجاد می شود ؟

خیر. عمل بالا بردن سینه ها جهت تغییر در وضعیت فعلی سینه ها می باشد و در اندازه سینه ها تغییر ایجاد نمی کند ولی ممکن است بعد از انجام این عمل زیبایی سینه ها کوچک تر به نظر برسند بنابراین اگر شما تمایل دارید سینه هایتان را بزرگ یا کوچک کنید این نوع عمل برایتان مناسب نمی باشد.

4. قبل از انجام عمل بالا بردن سینه ها چه اقداماتی را باید انجام داد ؟ 

 • ارزیابی پزشک و تست های آزمایشگاهی
 • قطع مصرف سیگار
 • ماموگرافی

سوالاتی در مورد لیفت سینه ها

5. عمل بالا بردن سینه ها دارای چه عوارضی می باشد ؟

 • خونریزی
 • زخم و اسکار
 • تغییر موقت یا دائمی حساسیت سینه ها
 • درد موقت
 • عدم تقارن در سینه ها
 • لخته شدن خون

6. در طول انجام این عمل چه اتفاق هایی رخ می دهد ؟

بالا بردن سینه ها با ایجاد برش هایی آغاز می شود که روش های مختلف برای انجام این عمل وجود دارد. توجه داشته باشید که برش ها در اطراف نوک سینه ایجاد می شوند و جراح با ایجاد برش سینه ها را به سمت بالا می کشد و در فرم سینه ها تغییراتی را ایجاد می کند و در صورت بزرگ بودن نوک سینه آن ها را کوچک می کند و در نهایت نیز پوست اضافه سینه ها حذف می شوند سپس پوست سینه تا جایی که امکان دارد بالا کشیده می شوند. بر خلاف باور عموم هرگز در عمل بالا بردن سینه ها نوک آن ها از بین نمی رود.

7. عواملی که در جراحی بالا بردن سینه ها تاثیرگذارند چیست ؟

 • اندازه سینه
 • شکل سینه
 • نوک سینه
 • خاصیت ارتجاعی پوست
 • میزان پوست اضافه
 • درجه افتادگی سینه ها

8. آیا جای زخم سینه ها از بین می رود ؟

در همه عمل ها جای زخم ها از بین می روند و در این نوع عمل نیز زخم ها بسیار کوچک می باشند و در نوک سینه ها یا چین های زیر سینه پنهان می شوند. جای برش ها همیشگی می باشد ولی جای زخم به مرور زمان محو می گردد. اگر نگران این مسئله می باشید باید در طی جلسه های مشاوره از این موضوع مطمئن شوید.

9. آیا بعد از انجام عمل بالا بردن سینه ها می توان باردار شد ؟

عمل لیفت سینه ها در عملکرد آن ها هیچ اختلالی را ایجاد نمی کند و در نتیجه بیمار با کمترین عارضه می تواند باردار شود اما بهتر است خانم ها جراحی بالا بردن سینه ها را بعد از بارداری و زایمان انجام بدهند زیرا افزایش وزن در دوران بارداری مزایای این عمل را تغییر می دهند.

10. نتیجه عمل بالا بردن سینه بعد از چه مدتی حاصل می گردد ؟

نتیجه بلافاصله بعد از انجام عمل یا بعد از گذشت چند ماه ظاهر می شود و تغییرات به مدت طولانی تر در سینه باقی می مانند.

 سوال هایی در مورد عمل بالا بردن سینه ها

در این مطلب سوال هایی در مورد لیفت سینه ها در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا