دکتر یگانه تیموری

دکتر یگانه تیموری متخصص گوش،حلق و بینی و جراحی سر و گردن و پلاستیک بینی و فلو شيپ فوق تخصصي جراحي پلاستيك بيني و صورت و جراحي آندوسكوپي سينوس  می باشند.
دکتر تیموری پس از اتمام تحصیلات دوران متوسطه با رتبه تک رقمی وارد دانشکده پزشکی شد. 
ایشان در دوران تحصیل جزء دانشجویان استعداد درخشان بودند و پس از اتمام تحصیلات با معدل الف در مقطع پزشکی عمومی  فارغ التحصیل گردیدند و بلافاصله با  کسب موفقیت در آزمون رزیدنتی وارد رشته گوش و حلق و بینی شده و با رتبه چهارم کشوری در بورد تخصصی دوران تحصیل را به اتمام رساندند.

بعد از حدود سه سال كار در مناطق محروم ايران و خدمت رساني،دوره فلو شيپ فوق تخصصي اندوسكوپي بيني و سينوس در دانشگاه علوم پزشكي مشهد را با كسب رتبه اول به اتمام رساندند

 سپس در آزمون فلو شيپ فوق تخصصي جراحي پلاستيك بيني و صورت دانشگاه علوم پزشكي تهران شركت كردند و پس از موفقيت در اين آزمون ،اين دوره را نيز به اتمام رساندند. 

همچنين ايشان موفق به گذرندان دوره كوتاه مدت جراحي پلاستيك بيني در كانادا نيز شده اند.،ايشان تجربه اعمال جراحي موفق بسياري در زمينه جراحي زيبايي بيني، جراحي هاي زيبايي پلك بالا و پايين و ليفت صورت با جديدترين روش هاي روز دنيا و اندوسكوپي بيني و سينوس داشته اندو همچنين مقالات زيادي در زمينه كاري خود منتشر كرده اند.

 

مطلوب اطباء لايران
لبخند هالیوودی
لبخند هالیوودی
الجراحة التجميلية
جراحی زیبایی
شد الوجه
لیفت صورت
نحت الجسم
پیکر تراشی
تجمیل العیون
زیبایی چشم
جمال الأنف
زیبایی بینی
تجمیل الثدی
پروتز سینه
تکبیرالموخره
پروتز باسن
شفط الدهون
لیپوساکشن
دکمه بازگشت به بالا