مقالاتمقالات جراحی بینیمقالات جراحی زیبایی

نتیجه جراحی بینی استخوانی + تصاویر قبل و بعد عمل بینی

نتیجه جراحی بینی استخوانی + تصاویر قبل و بعد عمل بینی

امروزه متقاضیان عمل زیبایی بینی افزایش پیدا کرده اند و اغلب افراد تمایل دارند بینی خوش فرم و زیبایی داشته باشند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید و از فرم بینی خود ناراضی هستید می توانید با مراجعه به جراح بینی با تجربه و مشاهده تصاویر قبل و بعد عمل بینی فرم عمل بینی خود را انتخاب کنید.

بررسی عمل بینی استخوانی به همراه تصاویر قبل و بعد عمل بینی

قبل از هر اقدامی برای انجام عمل بینی باید ابتدا فرم بینی توسط جراح پلاستیک تعیین شود. بینی استخوانی دارای قوز و فرم منحنی می باشد همچنین این مدل بینی پوستی نازک با انعطاف پذیری بالایی دارد و دارای استخوانی باریک می باشد. بینی استخوانی از نظر بافت و غضروفی محکم است و لایه های چربی آن نیز نازک می باشد و پرده های بینی نیز کوچک و باریک می باشد. در ادامه تصاویر قبل و بعد عمل بینی استخوانی را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را ببرید.

عمل بینی استخوانی

بررسی فواید جراحی بینی استخوانی

 1. رفع انحراف بینی و استخوان بینی
 2. رفع شکستگی و قوز بینی
 3. رفع گرفتگی بینی
 4. کوچک نمودن بینی
 5. بعد از عمل این فرم بینی تورم کمتری خواهد داشت.

عمل بینی استخوانی

برای انجام عمل بینی استخوانی باید چگونه آماده شویم ؟

 1. مراجعه به پزشک متخصص و باتجربه
 2. شرکت در جلسه مشاوره قبل از عمل زیبایی بینی
 3. مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل بینی گوشتی و استخوانی
 4. تهیه لوازم مورد نیاز پیش از عمل بینی استخوانی
 5. قطع داروهای ممنوعه
 6. قطع مصرف دخانیانت و الکل
 7. برای عمل حتما همراه داشته باشید.

تصاویر قبل و بعد عمل بینی با فرم استخوانی

مراحل انجام عمل بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی با دو روش عمل بینی باز و بسته انجام می شود. جراح بینی با ایجاد برش هایی پوست بینی را از استخوان و غضروف جدا می نماید و برای برطرف کردن ایرادهای بینی اقدام می کند و بعد از ایجاد کردن شکاف روی استخوان و غضروف با انجام عمل استئوتومی برآمدگی و قوز بینی برداشته می شود و در انتها نیز پوست بینی بدون هیچ تغییری در سر جای خودش قرار می گیرد.

نحوه انجام عمل بینی استخوانی

بررسی نتیجه جراحی بینی

اغلب نتیجه عمل بینی استخوانی موفق و مورد رضایت مشتری است همچنین این فرم بینی دارای پوستی نازک است و کوچک ترین تغییر شکل و ناهمواری روی غضروف بینی قابل مشاهده می باشد به همین دلیل عمل بینی با فرم استخوانی نیازمند مهارت و دقت زیادی می باشد.

احتمال بازگشت بینی استخوانی بعد از انجام جراحی زیبایی خیلی کم است و باید برای انجام عمل بینی به بهترین جراح مراجعه کرد. در صورت کلی بازگشت قوز بینی استخوانی در مواردی نادر اتفاق می افتد.

بینی استخوانی بعد از انجام جراحی تا مدتی دچار تورم شدید می باشد و حدود یک سال زمان می برد تا تورم ناشی از جراحی از بین برود و بعد از گذشت یک سال می توان گفت که فرم بینی به زیبایی مورد نظر رسیده است.

تصاویر قبل و بعد از عمل بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی با توجه به فاکتورهای مختلف سنجیده می باشند که عبارتند از :

 • میزان پیچیدگی عمل
 • میزان تغییرات
 • تخصص و تجارب جراح بینی
 • هزینه های جانبی که در جلسه مشاوره مطرح می شوند.

هزینه عمل بینی با فرم استخوانی

اقدامات بعد از انجام عمل بینی استخوانی

 1. داروهایی که جراح بینی استخوانی تجویز می کند باید به صورت مرتب استفاده نمایید.
 2. به مدت 24 ساعت بعد از انجام جراحی بینی استخوانی برای رفع کبودی ها از کمپرس سرد استفاده نمایید.
 3. برای تمیز کردن بینی می توانید از دستمالی نمناک استفاده نمایید و ناحیه اطراف بینی را تمیز کنید. توجه داشته باشید که گچ بینی نباید خیس شود.
 4. برای تعویض چسب بینی به پزشک مراجعه نمایید.
 5. از رفتن به مکان های شلوغ خودداری نمایید زیرا امکان ضربه خوردن به بینی عملی وجود دارد.
 6. برای کاهش کبودی و تورم بعد از انجام عمل می توانید آب کرفس بنوشید.
 7. در صورتی که خواستید عطسه کنید حتما دهان تان را به صورت باز نگه دارید.
 8. مدت زمان ماندگاری چسب روی بینی 4 هفته می باشد در طول این مدت می توانید یک یا دو بار به مطب پزشک مراجعه نمایید تا خود پزشک چسب بینی شما را بزند تا با نحوه صحیح زدن چسب روی بینی آشنا شوید و ایرادت خود را در نحوه چسب زدن برطرف نمایید.

اقدامات بعد از عمل بینی استخوانی

تصاویر قبل و بعد عمل بینی استخوانی

مشاهده تصاویر قبل و بعد عمل بینی با فرم استخوانی باعث می شود تا شما عمل زیبایی بینی موفقیت آمیزی را تجربه کنید و علاوه بر این میزان مهارت و تخصص پزشک را نیز مورد بررسی قرار بدهید از این رو در هنگام رفتن به مطب پزشک حتما از پرنسل بخواهید تا مجموعه نمونه کار عمل بینی استخوانی که جراح انجام داده است را در اختیار شما قرار بدهد تا بتوانید برای انتخاب انتخاب جراح بینی مناسب بدرستی تصمیم گیری نمایید.

نحوه انجام عمل بینی تصاویر نمونه کار بینی استخوانی نتیجه عمل بینی استخوانی عمل بینی با فرم استخوانی بررسی نتیجه عمل بینی استخوانی مراحل انجام عمل بینی استخوانی جراحی زیبایی بینی جراحی زیبایی بینی عمل زیبایی بینی نتیجه عمل زیبایی بینی استخوانی تصاویر قبل و بعد از عمل بینی

در این مطلب نحوه جراحی بینی استخوانی و تصاویر قبل و بعد عمل بینی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات لازم را در زمینه جراحی این فرم بینی بدست آورده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا