مقالاتمقالات جراحی بینیمقالات جراحی زیبایی

جراحی بینی در مشهد| همه چیز درباره جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی: چگونه انجام می شود و انواع عمل ها چیست؟

جراحی زیبایی بینی یکی از محبوب ترین جراحی های انتخابی امروزه است. افراد ممکن است به چندین دلیل انتخاب کنند که این روش خاص را انجام دهند ، و این می تواند دلایل پزشکی باشد ، زیرا انتظار می رود نتایج جراحی زیبایی بینی سلامت بیمار را بهبود بخشد یا صرفاً برای اهداف زیبایی برای دستیابی به زیبایی ظاهری بهتر باشد. جراحی زیبایی بینی نیز ممکن است پس از برخی آسیب های مربوط به بینی یا دلایل ژنتیکی مورد نیاز باشد. صرف نظر از علت ، قبل از تصمیم به تغییر شکل بینی ، باید با یک جراح پلاستیک واجد شرایط در مورد نوع مناسب شرایط ، دوره آماده سازی ، روش خود ، زمان بهبودی ، خطرات احتمالی و هزینه مشورت کنید. شما همچنین باید با پزشک خود در مورد نتایج مورد نظر و آنچه انتظار دارید صحبت کنید و در مورد خواسته های خود کاملاً واضح باشید.

برای رزرو و نوبت گیری آنلاین نزد برترین پزشکان مشهد لطفا کلیک کنید. . با مجرب ترین پزشکان مشاوره کنید و انتخاب دقیق تری برای درمان داشته باشید.

مطالب مقاله
جراحی زیبایی بینی چیست؟
دلایل جراحی زیبایی بینی
انواع جراحی زیبایی بینی
تکنیک های موجود برای جراحی
جراحی زیبایی بینی باز
جراحی زیبایی بینی بسته
تیغه انحرافی را اصلاح کنید
مراحل جراحی زیبایی بینی
قیمت های جراحی زیبایی بینی
پس از عمل بهبود یابید
نتایج عملیات

جراحی زیبایی بینی چیست؟

جراحی زیبایی بینی یک عمل جراحی برای اصلاح و بازسازی بینی است و گاهی از آن به عنوان عمل بینی یاد می شود. برای بازگرداندن عملکرد از دست رفته ، بهبود زیبایی یا زاویه سازی ، رفع آسیب یا مشکل تنفسی یا رفع جراحی قبلی ممکن است جراحی روی استخوان ها و غضروف های بینی انجام شود.

دو نوع جراحی وجود دارد که جراحی باز و بسته بینی است. محل و انواع برش های ایجاد شده توسط جراح نوع روشی را که تعیین می کنید تعیین می کند. بنابراین ، در جراحی های بینی آزاد ، جراح برش هایی را به تیغه بینی که قسمت انتهایی تیغه بینی یا ماده جدا کننده مجاری تنفسی بینی چپ و راست است ، ایجاد می کند و آنها را به روزنه ها تقسیم می کند. در عمل بینی بسته ، جراح فقط برش هایی را در داخل بینی ایجاد می کند و تیغه بینی را نمی برد. درجه برش و مراقبت های بعد از عمل بیمار به دو مورد بستگی دارد. جراحی زیبایی بینی معمولاً کمتر تهاجمی است و به بیمار اجازه می دهد با زخم های زخم کمتر سریعتر بهبود یابد.

نشانه هایی از نیاز به جراحی زیبایی بینی

دلایل جراحی زیبایی بینی
دلایل پزشکی
دلایل پزشکی جراحی زیبایی بینی می تواند به دلیل برخی از مشکلات تنفسی ، سرطان پوست یا نقایص مادرزادی مانند شکاف کام ، شکاف لب یا انحراف تیغه بینی باشد. اگرچه این نقایص معمولاً برای اهداف بهبود ظاهر اصلاح می شوند ، اما در مورد تغذیه مناسب یک مشکل جدی ایجاد می کنند و باید سریعاً رفع شوند. سایر موارد ممکن است شامل مشکلات مزمن سینوس باشد که منجر به گرفتگی سینوس ها و آلرژی بینی می شود و آنها را به یک مشکل جدی برای فرد تبدیل می کند. وقتی جراحی زیبایی به این دلایل انجام می شود ، به این معنی است که فرد با برخی از مشکلات روبرو است که به طور کلی روزانه و بینی تنفس می کند.

 

دلایل زیبایی


از طرف دیگر ، اگر به دلایل زیبایی بینی به عمل بینی نیاز داشته باشید ، دلیل زیبایی خاصی در پشت عمل خواهید داشت. در این حالت ، عمل بینی تقارن صورت شما را بهبود می بخشد و هرگونه تغییر لازم را ایجاد می کند تا بینی شما در هماهنگی کامل با بقیه صورت قرار گیرد. اگر برآمدگی روی پل بینی خود را داشته باشید و بینی شما خیلی باریک یا پهن باشد ، یا اگر نوک بینی شما گرد ، بیش از حد چرب یا از هر نظر نامتناسب باشد ، می توانید به جراحی زیبایی بینی نیاز داشته باشید. اگر زاویه بین لب بالایی و پایین بینی شما کمتر از 90 درجه باشد یا بینی شما کج باشد ، ممکن است نیاز به عمل داشته باشید. تا آنجا که به جراحی زیبایی بینی مربوط می شود ، شما باید منتظر رشد کامل بینی خود باشید ، که معمولاً پس از 14 سال برای دختران و 16 سال برای پسران به این معنی است.

تعیین ویژگی های قبل از جراحی زیبایی بینی

برخی از آسیب های بینی می تواند آثار ماندگاری برجای بگذارد. استخوان های شکسته بینی ممکن است نادرست بهبود یابند و شما را با یک بینی کج که به یک طرف منحرف می شود و در نتیجه عدم تعادل در دهان ایجاد کنید. این مشکلی است که تقارن صورت را بسیار تحت تأثیر قرار می دهد. موارد دیگر ناشی از جراحات می تواند برجستگی و گوشه هایی باشد که ممکن است بینی را عجیب نشان دهد. بسته به آسیب دیدگی ، جراحی زیبایی بینی ممکن است به دو دلیل پزشکی و زیبایی انجام شود.

برای تعیین بهترین روش درمانی متناسب با نیازهای شما و ظاهر دلخواه شما با ما تماس بگیرید

09151672363

انواع جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی انواع مختلفی دارد که انواع مختلفی از راه حل ها را برای همه مشکلات بینی ارائه می دهد. بحث در اینجا در مورد انواع مشکلاتی است که مخصوص عملیات است ، نه تکنیک های انجام عملیات خودشان. این عمل می تواند در طیف وسیعی از تغییرات مورد نیاز بیمار صورت گیرد ، در حالی که دلایلی وجود دارد که منجر به تغییر جزئی می شود و نتیجه نهایی را عالی نشان می دهد. صرف نظر از انتقالاتی که فرآیند انجام می دهد ، خواهید فهمید که پرونده شما یکی از موارد زیر است.

جراحی بینی در مشهد
جراحی بینی در مشهد

انواع جراحی زیبایی بینی
انواع شرح جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یک عمل جراحی پلاستیک برای اصلاح و بازسازی بینی ، بازگرداندن عملکردها و تقویت زیبایی بینی با رفع ضربه بینی ، نقص مادرزادی ، انسداد تنفسی یا نارسایی اولیه جراحی زیبایی بینی است. بیشتر بیماران تقاضای برداشتن عرض باریک بینی و تغییر زاویه بین بینی و دهان و همچنین جراحات ، نقایص مادرزادی یا سایر مشکلات تأثیرگذار بر تنفس مانند انحراف تیغه بینی یا وضعیت سینوس را دارند.
تقویت بینی نوعی جراحی پلاستیک است که برای افزایش اندازه قسمتهای خاصی از بینی انجام می شود تا ظاهر زیبایی بیشتری به آن بخشد. این روش می تواند به پل بینی ارتفاع اضافه کند یا شکل نوک بینی را تغییر دهد تا طول آن افزایش یابد.
جراحی زیبایی بینی بعد از سانحه روشی برای درمان آسیب های بینی است که می تواند به مجاری تنفسی آسیب برساند و تغییر شکل دهد.

برای تعیین بهترین روش درمانی متناسب با نیازهای شما و ظاهر دلخواه شما با ما تماس بگیرید

09151672363

E ، شکستگی استخوان و از بین رفتن پشتیبانی غضروف. معمول ترین دلایل این آسیب ها معمولاً آسیب های ورزشی ، تصادفات رانندگی و سایر علل است.
بازسازی بینی پس از جراحی برداشتن تومور یا گاهی اوقات پس از ضربه به صورت ، ممکن است به دلیل برداشتن کمتر یا از بین رفتن بافت ، بینی به شدت تحریف شود. این عمل جراحی مورد نیاز برای ترمیم بافتی است که وجود نداشته یا آسیب دیده و قابل ترمیم است. ترمیم جراحی نیاز به استفاده از گرافت و فلپ از قسمت های مختلف بدن برای بازیابی بافت از دست رفته دارد.

برای رزرو و نوبت گیری آنلاین نزد برترین پزشکان مشهد لطفا کلیک کنید. . با مجرب ترین پزشکان مشاوره کنید و انتخاب دقیق تری برای درمان داشته باشید.

رینوپلاستی قومی نوعی جراحی بینی است که در آن بینی با جراحی تغییر می کند و بینی زیبایی ایجاد می کند که متناسب با صورت بیمار است بدون اینکه از خصوصیات قومی بیمار کاسته شود. به عنوان مثال ، آفریقایی ها در آسیایی ها بینی پهن یا به شدت کم دارند.
جراحی زیبایی بینی نوک بینی است که از مهمترین دلایل جراحی زیبایی ندارد. بسیاری از بیماران از نحوه بالا و پایین شدن بینی در نوک یا نوک بینی ، متورم یا گرد بودن نوک و یا نوک تیز بودن آن ناراضی هستند. روش های مختلفی برای تنظیم نوک بینی به روشی راضی کننده تر و تکمیل کننده سایر ویژگی های صورت وجود دارد. جراح ممکن است برای بهبود شکل یا جهت اندام ، غضروف و بافت را اضافه یا خارج کند.
جراحی زیبایی بینی تجدید نظر ، جراحی است که برای ترمیم فرم و عملکرد بینی طراحی شده است و قبلاً انجام شده و نتایج مطلوبی نداشته است. بسیاری از افراد در تنفس از راه بینی مشکل دارند و یا از ظاهر زیبایی بینی خود در نتیجه جراحی قبلی بینی ناراضی هستند.
اصلاح سپتال یک روش جراحی برای ترمیم انحراف تیغه بینی است. سپتوم دیواره استخوان و غضروف است که بینی شما را به دو شکاف جداگانه تقسیم می کند. وقتی سپتوم به یک طرف بینی شما منتقل شود ، یک تیغه انحرافی ایجاد می شود. برخی از افراد با این مشکل متولد شده اند ، اما همچنین می تواند ناشی از آسیب باشد.

برای تعیین بهترین روش درمانی متناسب با نیازهای شما و ظاهر دلخواه شما با ما تماس بگیرید

09151672363

تکنیک های موجود برای جراحی
اصطلاح رینوپلاستی انواع مختلفی از اقدامات زیبایی جراحی و غیر جراحی است که توسط متخصص بینی انجام می شود. هدف از جراحی بازسازی بینی به منظور بهبود زیبایی یا عملکرد بینی است. بهترین روش جراحی زیبایی بینی در استانبول با استفاده از تکنیک های باز و بسته بینی و روش های غیر جراحی توسط مرکز راه های ترکیه انجام می شود.

جراحی زیبایی بینی باز


روش جراحی زیبایی بینی باز شامل یک برش کوچک در زیر نوک بینی بین دو دهانه است. با انجام یک عمل باز ، جراح به ساختار بینی دسترسی کامل دارد تا بتواند با سهولت بیشتری آن را تغییر شکل دهد یا تغییرات لازم را اعمال کند. این روش معمولاً در مواردی که پیکربندی گسترده لازم باشد مورد استفاده قرار می گیرد. تا آنجا که به برش مربوط می شود ، نگران نباشید زیرا هیچ جای زخمی دیده نمی شود ، این در کانتور طبیعی بینی پنهان است.

 • برشی در زیر نوک بینی بین سوراخ های بینی ایجاد می شود
 • جراح روشهای تغییر شکل بینی را انجام می دهد
 • برش پشت بخیه زده می شود و جای زخم کوچکی باقی می ماند
 • یک جراح با تجربه قادر خواهد بود یک برش استراتژیک برای پنهان کردن جای زخم در اطراف کانتور طبیعی بینی قرار دهد تا جای زخم کمتر دیده شود.

جراحی زیبایی بینی بسته

این روش با رویکرد قبلی در محل برش متفاوت است. در روش جراحی زیبایی بینی بسته ، یک برش در سوراخ های بینی ایجاد می شود. بیشتر مناسب بیمارانی است که به طور کلی نیاز به تعدیل ، تغییر و بازسازی زیادی ندارند. هنگام استفاده از این استراتژی هیچ اسکی قابل مشاهده نیست.

 • برشی در داخل سوراخ بینی ایجاد می شود
 • جراح روشهای تغییر شکل را از طریق برشهای کوچک در روزنه ها انجام می دهد
 • برش از پشت بخیه زده می شود و فقط جای زخمی در بینی باقی می ماند که از خارج قابل مشاهده نیست
 • تیغه انحرافی را اصلاح کنید
 • به بخشی بین حفره بینی تیغه بینی گفته می شود. از غضروف و استخوان تشکیل شده است و اگر تیغه کج باشد و باعث انسداد شود ، آنرا تیغه انحرافی می نامند. فردی که دارای تیغه بینی انحرافی است اغلب علائمی ندارد و یا ممکن است کج بینی ، مشکلات تنفسی و آبریزش بینی داشته باشد. فردی با تیغه انحرافی که تحت درمان قرار نگرفته است ممکن است به طور مکرر دچار خونریزی بینی و عفونت های مکرر بینی یا سینوس شود. در صورت لزوم ، درمان ممکن است شامل جراحی برای اصلاح تیغه انحرافی باشد.
 • برش داخل بینی است
 • جراح تیغه یا بافت پیوند را تغییر شکل می دهد
 • نوک بینی ممکن است در حین عمل اصلاح شود
 • پس از جراحی هیچ برش و زخمی وجود ندارد

مراحل جراحی زیبایی بینی

انواع و فنون عملیات از نظر مراحل دقیق جزئی با یکدیگر متفاوت هستند ، اما آنها رئوس مطالب گسترده ای را که توسط آنها انجام می شود مشترک دارند. مراحل جراحی زیبایی بینی را می توان به 6 مرحله اصلی تقسیم کرد که در همه روش ها و روش های موجود مشترک است.

از داخل اتاق عمل
مرحله اول: بیهوشی

داروها برای راحتی شما در طی مراحل جراحی تجویز می شوند. گزینه ها شامل آرامش وریدی یا بیهوشی عمومی هستند. بیهوشی وریدی ناحیه خاصی از جراحی را بی حس می کند اغلب به بیمار بی حسی وریدی در ترکیب با بی حسی موضعی داده می شود تا در حین جراحی به آرامش برسد. در حین جراحی زیبایی بینی ممکن است از بیهوشی عمومی نیز استفاده شود که بیمار را در یک خواب عمیق فرو می برد و پزشک بهترین روش را برای رفع نیازهای خاص شما توصیه می کند.

مرحله دوم: برش ها

برش های استفاده شده در عملیات بسته به باز یا بسته بودن روش متفاوت است. در رینوپلاستی باز ، برش ها از طریق تیغه بینی ایجاد می شود ، یعنی بافت جدا کننده سوراخ های بینی. این روش به طور کلی تهاجمی تر در نظر گرفته می شود و برای جراحی بزرگ در نظر گرفته شده است. جراحی بسته شامل برش هایی است که در داخل بینی پنهان شده و برای ایجاد تنظیمات کوچکتر در شکل بینی استفاده می شود. از طریق این برش ها ، پوستی که استخوان های بینی و غضروف را می پوشاند ، بلند می شود و به شکل گیری ساختار بینی دسترسی پیدا می کند.

مرحله سوم: پیگیری کنید

در حین جراحی زیبایی بینی ، پزشک ممکن است برخی علائم را کنترل کند.

از حیواناتی مانند ضربان تنفس ، فشار خون و کارایی قلب ، برای اطمینان از اینکه بدن شما به درستی عمل می کند. این مرحله به منظور اطمینان از سلامت عمومی بیمار بسیار مهم است و در چنین روشهای ساده به ندرت مورد نگرانی وجود دارد.

مرحله چهارم: بینی را تغییر شکل دهید

پس از ایجاد برش ها ، پزشک می تواند مطابق آنچه قبل از جراحی با بیمار صحبت شد ، روش تغییر شکل بینی را انجام دهد. بینی بزرگ ممکن است با برداشتن استخوان یا غضروف کاهش یابد. گاهی اوقات ممکن است جراحی به غضروف اضافه شود و معمولاً از تیغه بینی که برای این منظور در قسمت میانی بینی قرار دارد استفاده می شود و گاهی اوقات غضروف از گوش است یا به ندرت می توان از بخشی از غضروف قفسه سینه استفاده کرد. اگر تیغه بینی منحرف شود ، می توان آن را صاف کرد و برجستگی های داخل بینی را کاهش داد تا تنفس بهتر شود.

مرحله پنجم: بستن برش ها

وقتی ساختار بینی به شکل دلخواه مجسمه شد ، پزشک با بخیه های کوچک برش ها را می بندد. ممکن است برشهای اضافی در ناحیه چین تیغه قرار داده شود تا اندازه آن تغییر کند. آتل معمولاً برای ثابت نگه داشتن بینی در مرحله بهبودی و برای محافظت از آن در برابر ضربه تصادفی استفاده می شود ، بعضی از بیماران ممکن است دارای آتل یا لوله داخلی نیز باشند. پس از آن ، بیمار به منطقه بهبودی منتقل می شود تا برای مدت کوتاهی پس از جراحی کنترل شود ، تا اطمینان حاصل شود که بیمار در موقعیت های حیاتی خود باقی می ماند تا زمانی که بازگشت به خانه امن باشد. برخی از بیماران برای نظارت در بیمارستان یک شبانه روز می مانند ، در حالی که بیشتر بیماران پس از جراحی در طی چند ساعت مجاز به رفتن به خانه هستند.

بعد از عمل
مرحله ششم: بعد از عمل

بیماران باید انتظار داشته باشند که در روزهای اول پس از عمل تورم ، کبودی ، خونریزی و سردرد خفیف را تجربه کنند. پزشک برای کمک به کاهش ناراحتی پس از جراحی داروی مسکن تجویز می کند. در طی معاینه بعد از عمل که معمولاً هفت تا ده روز پس از جراحی انجام می شود ، بخیه ها و بسته های نرم افزاری برداشته می شود. حداقل به مدت دو هفته باید از انجام فعالیت های شدید خودداری شود. بیماران همچنین باید از پوشیدن مواد آرایشی تا دو هفته خودداری کنند تا پوست اطراف ناحیه آسیب دیده تحریک نشود. برای محافظت از بینی در برابر انحراف در استخوان بینی که منجر به نیاز به جراحی زیبایی بینی تجدید نظر می شود ، تا شش هفته نباید از عینک استفاده کرد. روند بهبودی بعد از جراحی زیبایی بینی مدتی طول می کشد و برخی از بیماران ممکن است تا یک سال مزایای کامل این روش را نبینند. در این مدت ، تغییرات تدریجی در ظاهر ساختار بینی خود را برای بهتر شدن مشاهده خواهید کرد.

برای تعیین بهترین روش درمانی متناسب با نیازهای شما و ظاهر دلخواه شما با ما تماس بگیرید

09151672363

قیمت های جراحی زیبایی بینی

طبق آمار سال 2018 منتشر شده توسط انجمن جراحان پلاستیک آمریکا ، که مرجع قابل اعتمادی در هزینه جراحی زیبایی بینی است ، متوسط ​​هزینه عمل در 53 کشور از 5350 دلار شروع می شود و این مقدار تا حدی افزایش می یابد که در ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه و برخی از کشورها به بیش از 30000 دلار برسد. سایر کشورهای اروپایی. اما متوسط ​​قیمت عمل بینی در برخی از کشورها که قیمت ارزان مانند ترکیه ، مکزیک ، مجارستان و هند و ایران را ارائه می دهند بسیار پایین تر است ، زیرا بسته به اعتبار جراح ، کیفیت بیمارستان ها ، نوع جراحی زیبایی بینی و نوع جراحی مربوط به اقدامات اولیه یا تجدید نظر ، از 1400 دلار شروع می شود.

در جدول زیر ، ما قیمت متوسط ​​جراحی زیبایی بینی را در مشهورترین کشورهایی که این نوع جراحی را برای هر نوع عمل خاص ارائه می دهند ، بررسی می کنیم. این قیمت ها توسط نهادهای رسمی مانند جامعه بین المللی جراحان پلاستیک و مرکز ملی جراحی پلاستیک آمریکا کنترل شده است.

میانگین قیمت
نوع عملیات ، هزینه کمتری و هزینه بالاتر است
جراحی زیبایی بینی 6000 دلار 30000 دلار
جراحی بزرگ شدن بینی 5500 دلار 25000 دلار
جراحی زیبایی بینی بعد از سانحه 7000 دلار 22000 دلار
بازسازی بینی 9،000 $ 25،000 $
جراحی زیبایی بینی قومی 8000 دلار 21000 دلار
جراحی زیبایی بینی 5000 دلار 15000 دلار
بررسی جراحی زیبایی بینی: 5700 دلار 17000 دلار

همچنین برای ما خوب است که تمام قیمت های عملیات را در کشورهای مختلفی که این عملیات را انجام می دهند ، کنترل کنیم. با این هزینه ، ما اطمینان حاصل کردیم که قیمت های جامع متوسط ​​برای هر کشور را در انواع مختلف و با روش های مختلف جراحی موجود ارائه می دهیم. ممکن است دریابید که قیمتها بسیار متفاوت است زیرا این هزینه براساس استاندارد زندگی در هر کشور ، مالیات پزشکی و شهرت جراحان در میان بسیاری از دلایل دیگر است.

میانگین نرخ های جامع در هر کشور
ایالت کم هزینه ترین گران ترین است
ایالات متحده 8،000 $ 30000 $
انگلیس 7000 دلار 28000 دلار
عربستان سعودی 6000 دلار 21000 دلار
امارات 8000 دلار 25000 دلار
کویت 7000 دلار 22000 دلار
اردن 4000 دلار 12000 دلار
ترکیه 2000 دلار 6000 دلار

در ایران با اینکه برترین پزشکان دنیا وجود دارد هزینه جراحی زیبایی بسیار پایین تر است و شما با قیمت در محدوده 5 میلیون تا 14 میلیون می باشد.

برای تعیین بهترین روش درمانی متناسب با نیازهای شما و ظاهر دلخواه شما با ما تماس بگیرید

09151672363

بعد از جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی ممکن است چندین هفته طول بکشد تا بهبودی کامل حاصل شود و بیماران باید اقدامات ویژه ای برای تقویت آن انجام دهند.

بهبود آنها و تضمین نتایج خوب زیبایی. در 48 ساعت اول پس از جراحی ، استراحت کافی مهم است ، به ویژه ، بیماران باید:

 • با سرهای بالا بخوابید
 • پوشیدن لباس های دارای دکمه ، به جای لباس هایی که باید از طریق سر خارج شوند
 • به آرامی مسواک بزنید تا از تحریک لب فوقانی و بینی جلوگیری شود
 • تا حد امکان از صورت در برابر ضربه محافظت کنید
 • کمپرس سرد را روی بینی و مرکز صورت قرار دهید
 • از غذاهای سبک که حاوی مقدار زیادی مواد مغذی و فیبر هستند استفاده کنید
 • به جای دوش گرفتن دوش بگیرید ، در حالی که باندها در جای خود باقی می مانند
 • برای حفظ ساختار جدید از بیرون آمدن بیش از حد از بینی خودداری کنید
 • مطابق دستور پزشک ، بانداژها و گاز را عوض کنید

معمولاً بیماران می توانند ظرف دو هفته پس از جراحی به محل کار خود برگردند. با این حال ، آنها هنوز باید سطح فعالیت خود را کنترل کرده و از بافت های بینی محافظت کنند و همچنین ، از جمله سایر موارد زیر، بیماران باید:

 • از تمرین شدید بپرهیزید تا زمانی که پزشک اجازه دهد در غیر این صورت انجام دهید
 • مصرف سدیم را محدود کنید تا تورم بعد از جراحی کاهش یابد
 • هنگام بیرون بودن از ضد آفتاب استفاده کنید
 • حداقل چهار هفته از عینک یا عینک آفتابی استفاده نکنید

برای بیماران مهم است که قرار ملاقات های پیگیری معمول با جراحان خود داشته باشند. معمولاً اولین قرار ملاقات یک هفته بعد از جراحی انجام می شود. در این زمان ، پزشک معمولاً بخیه ها و پرهای بینی را از بین می برد. سپس بیماران برای چند ماه آینده معاینه منظم می کنند.

برای تعیین بهترین روش درمانی متناسب با نیازهای شما و ظاهر دلخواه شما با ما تماس بگیرید

09151672363

نتایج عملیات

جراحی زیبایی بینی یکی از رایج ترین جراحی های پلاستیک است که هر ساله به تعداد بسیار زیادی انجام می شود. این روش به جراحان اجازه می دهد تا با ایجاد تغییراتی در ساختار بینی ، ظاهر بیمار را به شدت تغییر دهند. با این حال ، مانند هر روش جراحی دیگر ، مهم است که بیماران قبل از انجام این عمل ، همه نتایج بالقوه را درک کنند و انتظارات واقعی را تعیین کنند.

برای اصلاح تعدادی از نقایص زیبایی ممکن است از جراحی استفاده شود. جراحی می تواند منجر به تعادل بیشتر ویژگی های صورت ، از بین بردن ضربه یا عدم تقارن صورت و تغییر قابل توجهی در اندازه بینی شود. برای دستیابی به نتایج مطلوب ، مهم است که بیمار قبل از عمل کاملاً با جراح خود پیشرو باشد.

در مشاوره جراحی اولیه ، بیماران باید نیازهای خاص خود و اهداف زیبایی را مورد اطمینان قرار دهند تا از واقعی بودن این اهداف اطمینان حاصل کنند. در حالی که این عمل می تواند نتایج چشمگیری را به دست آورد ، این روش کاملاً ظاهر بیمار را تغییر نمی دهد. در عوض ، هدف آن افزایش زیبایی فرد و اصلاح نقص های جزئی و متوسط ​​است. خوشبختانه ، حتی تغییرات اندک نیز می توانند تأثیرات مثبت زیادی بر ظاهر کلی بیمار داشته باشند.

با استفاده از فناوری روز ، بیماران می توانند تصویری از نتایج جراحی زیبایی بینی بدست آورند. فناوری تصویربرداری دیجیتال به جراحان اجازه می دهد مدل های سه بعدی مجازی از چهره بیمار و ظاهر آینده صورت و بینی پس از عمل در آینده بسازند. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که اگرچه این مدل سه بعدی به عنوان راهنمای جراح عمل می کند ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که عمل بینی این نتایج دقیق را به همراه داشته باشد.

این عمل از لحاظ منحصر به فرد است که نتایج نهایی جراحی یک سال طول می کشد تا ظاهر شود و پایدار باشد. عوارض جانبی مانند تورم و کبودی در اطراف بینی و چشم ها می تواند ظاهر بینی را برای دو تا سه هفته اول مختل کند. در حالی که محسوس ترین تغییرات ممکن است در هفته های اول پس از جراحی قابل مشاهده باشد ، اما بیشتر افراد باید با نتیجه نهایی صبور باشند. در ماه های بعد از جراحی بینی در شکل نهایی خود تثبیت می شود. و از آنجا که نتایج نهایی جراحی مدت زمان زیادی طول می کشد ، پزشکان معمولاً قبل از انجام جراحی بینی به بیماران توصیه می کنند که نتایج نهایی تا قبل از گذشت یک سال کامل قابل توجه نخواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا