مقالاتمقالات جراحی بینیمقالات جراحی زیباییمقالات گوش و بینی

جراحی بینی استخوانی به روش بسته با مجرب ترین پزشکان+فیلم و عکس

 

مدت-زمان-مطالعه-جراحی-عمومیاحتمالا شما فردی با  بینی استخوانی هستید ! در نتیجه اگر خواستار بینی با فرم بهتر می باشید به دنبال کسب اطلاعات در خصوص انواع بینی های استخوانی ، مضرات جراحی بینی استخوانی ،فواید جراحی بینی استخوانی ،هزینه عمل بینی ، مراقبت های بعد از عمل بینی ،بهترین جراح زیبایی بینی در مشهد، بهترین پزشک جراحی بینی و بهترین جراح بینی در مشهد… هستید ،تا پایان مقاله با ما همراه باشید که جواب تمام سوالات شما اینجاست🙂

مسئله اول در مورد جراحی بینی تشخیص نوع بینی شماست؟ با نگاه کردن به تصویر زیر به راحتی جنس بینی خود را تشخیص دهید.

تشخیص-بینی-استخوانی

 

تشخیص-بینی-گوشتی

خصوصیات بینی استخوانی 

از خصوصیات بارز بینی استخوانی به موارد زیر می توان اشاره کرد

 • دارای پوست نازک یا متوسطی هستند.
 • به دلیل نازک بودن پوست بینی های استخوانی معمولاً غضروف های محکم و قوی دارند .
 • در سر بینی افتادگی و پهنی کمتر دیده خواهد شد .
 • به خاطر اینکه جنس پوست بینی استخوانی نازک است تمامی جزئیات زیر پوست نمایان است و اگر لبه های استخوانی بینی از قبل شکستگی داشته باشند لمس و دیده خواهند شد.
 • در صورت وجود کوچکترین مشکل مثل تیز بودن لبه استخوان به میزان کم به سادگی از زیر پوست میتوان به تغییرات پی برد.

“بعضی از جراحان زیبایی بینی جراحی بینی استخوانی یا غضروفی را سخت تر از جراحی بینی های پهن گوشتی حساب می کند، بنابراین اگر بینی شما استخوانی است درصد موفقیت در عمل بینی شما بسیار بالاتر است”

جراحی زیبایی بینی استخوانی به روش بسته

در روش جراحی زیبایی بینی استخوانی بسته ،جراح تمام فرآیند عمل را از طریق حفره های بینی انجام می دهد و هیچ برشی در قسمت بیرونی بینی انجام نمی دهد . بسیاری از جراحان بر این باورند که جراحی بینی بسته دقت کمتری دارد و انجام موفقیت آمیز آن عمل دشوارتر از جراحی بینی به روش باز می باشد.

برای رزرو و نوبت گیری آنلاین نزد برترین پزشکان مشهد لطفا کلیک کنید. . با مجرب ترین پزشکان مشاوره کنید و انتخاب دقیق تری برای درمان داشته باشید.

با وجود دشواری ها و دقت کمتری که عمل جراحی بینی به روش بسته دارد اما افراد زیادی تمایل به انجام جراحی بینی با این روش دارند.

موارد زیر دلایل انتخاب روش بسته برای جراحی بینی استخوانی است. (همانطور که اشاره شد این جراحی به دو روش بسته و باز انجام می شود)

 • مدت زمان انجام عمل زیبایی بینی کمتر است. (انجام جراحی به روش بسته ۳۰ دقیقه کوتاه تر است )
 • تورم کمتری در بینی ایجاد می شود.
 •  بیمار نیاز به بی حسی کمتری برای عمل جراحی دارد.
 • برش کمتری در بینی ایجاد می شود.
 • هیچ زخم خارجی روی بینی استخوانی نمی ماند.

  عمل زیبایی به روش بسته برای بیماران که از ظاهر نوک بینی خود رضایت داشته و نیازی به تغییر در ناحیه نوک بینی خود ندارند بیشتر توصیه می شود .

اگر تمایل به جراحی بینی استخوانی خود به روش بسته دارید باید با جراح پلاستیک خود دربارۀ اینکه کدام روش بهترین نتایج را برای شما به همراه دارد مشورت کنید  تا نتیجه بهتری از جراحی بینی خود کسب کنید.

09151672363سلامتی بدون مرز 09151672363

جراحی بینی استخوانی چگونه است ؟

در بینی استخوانی نازک بودن پوست بینی موجب می شود که بینی بعد از انجام عمل جراحی ، باریک تر و خوش فرم تر دیده شود.

در بینی استخوانی توجه جراح به ایجاد بینی صاف و بدون ناهمواری است ، به این علت که در بینی استخوانی حتی ناهمواری‌های کوچک و ظریف ممکن است از پشت پوست نازک بینی استخوانی به چشم بیاید.

انتخاب یک دکتر با حوصله و  همراه با دقت کافی بسیار مهم است. شما بعد از انتخاب یک جراح خوب می توانید انتظار ،بینی زیبا و متناسب با سایر اجزای صورت و به همراه عملکرد طبیعی از جراحی زیبای بینی داشته باشید.

به طور کلی جراحی زیبایی بینی استخوانی نیاز به مهارت گسترده جراحی دارد فرایند های موفق در عمل زیبای بینی استخوانی علاوه بر مهارت پزشکی شامل درجه از هنر و خلاقیت پزشکی نیز می‌شود چرا که جراح زیبایی بینی مجسمه سازی دوباره بینی را انجام می دهد و اطمینان از اینکه بینی جدید به صورت شما بیاید درخواست همیشگی همه افرادی است که تصمیم به جراحی بینی استخوانی می گیرند .

بینی در حالی که طبیعی به نظر می رسد باید عملکردی مناسب بعد از عمل نیز داشته باشد ،در واقع عمل زیبایی بینی استخوانی چیزی جز یک اثر هنری نیست .

09151672363سلامتی بدون مرز 09151672363

استخوان بینی چند روزه جوش میخورد ؟

در افراد با پوست نازک شکل نهایی بینی در نمای نیمرخ پس از شش ماه مشخص می‌شود و در نمای روبرو ممکن است تا ۱۸ ماه بینی به کوچک شدن ناشی از کاهش تورم ادامه دهد ولی در کل استخوان بینی پس از عمل در طول یک ماه جوش می خورد.

برای رزرو و نوبت گیری آنلاین نزد برترین پزشکان مشهد لطفا کلیک کنید. . با مجرب ترین پزشکان مشاوره کنید و انتخاب دقیق تری برای درمان داشته باشید.

هزینه عمل بینی استخوانی چقدر است ؟

هزینه عمل های بینی استخوانی متفاوت است این عمل جراحی به نوع پوست بینی و داشتن یا نداشتن غضروف حجیم و مشکلات تنفسی نیز بستگی دارد. حالا اگر این عوامل کنار هم قرار بگیرند این هزینه بیشتر خواهد شد.

“یک بینی استخوانی با غضروف کم و پوست نازک هزینه کمتری در بر خواهد داشت .”

همچنین این عمل به تخصص و تجربه جراح بینی که سابقه کار و تجربه بالایی دارد ، نیز بستگی دارد.هر چه این میزان توانایی و چیرگی بالاتر باشد قاعدتاً هزینه عمل بینی این جراحان بالاتر و بیشتر خواهد بود .

موضوع دیگر در بینی استخوانی ، استخوان بینی می باشد ،در بعضی بینی استخوانی ،دارای ترکیب استخوانی قوی تر و محکم تری است و قواعد کلی آن استخوان است ولی در بعضی افراد تراکم این مقدار استخوان بیشتر از حد طبیعی است و این باعث نا زیبایی بینی استخوانی می شود و در نتیجه هزینه عمل این نوع بینی بیشتر می شود .

هزینه مشاوره بینی ، هزینه آزمایش خون ،عکس آتلیه ،سی تی اسکن، هزینه بیمارستان و جراح، هزینه های جانبی می باشد ،البته شما می توانید برای مشاوره رایگان جراحی بینی روی لینک کلیک کنید تا یک جلسه مشاوره رایگان برای شما رزرو شود.

09151672363سلامتی بدون مرز 09151672363

بعد از عمل بینی استخوانی هزینه زیادی وجود نخواهد داشت فقط هزینه های شامل هزینه ویزیت دکتر برای باز کردن آتل و تعویض  چسب  بینی می باشد.

عمل بینی استخوانی بهتر است یا گوشتی ؟

مزیت پوست بینی استخوانی این است که کار هنرمندانه روی بافت سخت یعنی استخوان و غضروف به خوبی قابل مشاهده است و تغییرات با دقت کامل و درست انجام می شود و همچنین نتیجه بسیار چشمگیر و قابل توجه است اما برخی از جراحان، جراحی روی پوست های نازک را مشکل تر از بینی های گوشتی می دانند .

یکی از مهمترین مراحلی که بیماران برای نتیجه بهتر بینی گوشتی خود می خواهند، یافتن نتیجه جراحی خوب است که بایستی به سراغ پزشکی بروند که در این زمینه یعنی عمل زیبایی بینی استخوانی مهارت ویژه دارد و دارای تجربیات بسیار خوبی هستند.

“جالب است بدانید طی مصاحبه با پزشکان جراحی زیبایی بینی که نتایج درخشانی را نیز در زمینه جراحی زیبایی بینی استخوانی دارند اما جراحی بینی گوشتی را بسیار سخت انجام می دهند، ادعا کرده اند که  عمل زیبایی بینی گوشی مشکل تر از جراحی بینی استخوانی می باشد.”

امکان این امر وجود دارد ، انتظاری که بیمار از نتیجه جراحی بینی گوشتی خود دارد به دست نیاید اما مهمترین فاکتور که در جراحی زیبایی بینی گوشتی بسیار تاثیر گذار می باشد ضخامت و جنس گوشت بیمار می باشد .

منظور از بینی گوشتی این است که این نوع بینی دارای پوست ضخیم باشد و در اصطلاح پوست آنها چرب می باشد. بعضی ها پوست چربی دارند و داری پوست ضخیم هستند در این افراد، اکثریت جراحان بر این باورند برداشت زیاد غضروف ها و استخوانی که در آن موجود است ،منجر می شود که وضعیت ظاهری بینی بهبود یابد.

امروزه جراح‌ بینی توجه بسیاری به تقویت عناصر زیر پوست مانند غضروف استخوان دارد، برای اینکه در پوست ضخیم عناصر زیرین و زیاد برداشته می شود ممکن است زخم هایی به وجود می آید که منجر به فرو رفتگی و اسکار دائمی می شود که رفع اسکار های صورت نیز آسان نیست و نتیجه نهایی بسیار خوشایند نمی باشد .

با وجود این موارد مردم جراحی بینی را اینگونه تصور می کنند که بینی گوشتی نتیجه خوشایند ندارد اما اگر تقویت بافت در نظر گرفته شود و با مهارت جراحی انجام شود می تواند نتیجه خوبی را ارائه دهد و بیمار از نتیجه جراحی بینی گوشتی خود خرسند خواهند شد.

فواید و عوارض عمل بینی به روش بسته چیست؟

11 مورد از مزایا و فواید عمل زیبای بینی به روش بسته 

 1. بهبود سریع تر بینی
 2. بیمار نیاز به بیحسی کمتری برای عمل جراحی دارد.
 3. برش کمتری روی بینی ایجاد می شود.
 4. زخم خارجی بر جای نمی ماند.
 5. جراحی بینی به روش بسته در نواحی داخلی بینی انجام می شود.
 6. جراح مطمئن می شود که هیچ نشانه موثری از عمل جراحی مخصوصاً در کلو ملا که ستون پوستی بین دو حفره بینی است به وجود نمی اید.
 7. گردش خون در پوست از بین نمی رود .گردش خون بیشتر در پوست نوک بینی نکته بسیار مهمی که باید در جراحی بینی به روش بسته در نظر بگیریم .
 8. در روش جراحی بینی بسته نیازی به برش در سراسر کلوملا وجود ندارد .
 9. بعد از جراحی بینی به روش بسته تورم بینی کمتر خواهد بود .
 10. کانال های تخلیه طبیعی پوست در طی عمل جراحی دست نخورده باقی می مانند.
 11. زمان کمتر جراحی

09151672363سلامتی بدون مرز 09151672363

معایب عمل بینی به روش بسته

2 مورد از معایب عملی بینی به روش بسته

 1. محدودیت در موارد اصلاحی، این روش تنها برای افرادی که مایل به تغییر جزئی هستند توصیه می‌شود افرادی که نیاز به تغییرات پیچیده در بینی دارند باید جراحی به روش باز را انتخاب کنند.
 2. دشواری در تجسم بینی ،در عمل بینی روش بسته پوست بینی به منظور دسترسی به قسمت داخلی بینی کشیده می شود این عمل می تواند غضروف بینی را تحریک کند که باعث می‌شود دیدن وضعیت طبیعی بینی دشوارتر شود.

جراحی بینی باز و بسته به میزان یکسان موثر است اینکه چه  نوع جراحی را برای خود انتخاب می‌کنید به تخصص جراح و اینکه کدام روش راحت است و به میزان زیاد تری انتظار شما را برآورده می کند، بستگی دارد.

بهترین جراح بینی مشهد 

برای انتخاب بهترین جراح بینی مشهد موارد زیر را در نظر داشته باشید :

 •   قبل از انتخاب جراح بینی حتما سوابق تحصیلی و کاری جراح عمل بینی خود را چک کنید.ما در سلامتی بدون مرز رزومه کامل بهترین جراحان بینی مشهد به همراه نمونه کارها برای انتخاب بهتر شما آماده کرده ایم.
 •  قبل از عمل بینی حتما مدارک و مجوزهای لازم جراح عمل بینی را بررسی کنید
 •  تجارب کاری و نمونه عمل های بینی انجام شده توسط جراح بینی را بررسی کنید و در صورت رضایت انتخاب کنید.
 •  مشورت با بیماران قبلی دکتر
 •  تحقیق درباره اخلاق کاری و متعهد بودن جراح بینی مورد نظر
 •  بررسی کامل داشتن تخصص در عمل بینی های مشابه بینی شما
 •  مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل بیماران جراح بینی خود

معرفی برترین پزشکان جراحی بینی مشهد

دکتر-عزت-الله-رضایی-جراحی-بینی-مطرح-مشهد

دکتر عزت الله رضایی متخصص زیبایی

فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی تهران ۱۳۸۵-۱۳۸۲ (نفر اول بورد فوق تخصصی سال ۱۳۸۵)
تخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد (۱۳۷۲-۱۳۶۸)
پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد(۱۳۶۸-۱۳۶۲)

رینوپلاستی

جراحی پلک

لیفت صورت و ابرو

جراحی فک

جراحی شکاف کام و لب

لیپوساکشن

ماموپلاستی و پروتز سینه

نمونه کارهای دکتر عزت الله رضایی به زودی اضافه خواهد شد.

هزینه عمل بینی توسط آقای عزت الله رضایی از 10میلیون تومان

09151672363سلامتی بدون مرز 09151672363

دکتر شیما کمندی متخصص زیبایی بینی

دکتر شیما کمندی متخصص زیبایی

فارغ التحصیل پزشکى عمومى مشهد سال ٨٣

فارغ التحصیل رشته تخصصى گوش و حلق و بینى سال ٩٠

انجام جراحیهاى متنوع در فیلد سر و گردن درمانى و زیبایی

انجام کلیه جراحى هاى تروما و شکستگى سر و صورت در بیمارستان امدادى مشهد

انجام تعداد زیاد جراحى زیبایی شامل رینو پلاستى، بلفاروپلاستى ،لیفت و منتوپلاستى

انجام کلیه تزریقات مرتبط با جوان سازى مانند بوتاکس تزریق ژل و چربی

داراى گواهینامه شرکت در دوره هاى جراحى پلاستیک و رینو پلاستی

جراحی زیبایی بینی

جراحی ترمیمی بینی

جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی پلک

تزریق ژل و پروتز

برخی از نمونه عمل های خانم دکتر شیما کمندی

عمل بینی دکتر شیما کمندی

هزینه عمل بینی توسط خانم دکتر شیما کمندی از 5 میلیون تومان

سایت خانم شیما کمندی : drshimakamandi.com

بهترین-جراح-زیبایی

دکتر احمد علی مصدقی جراح زیبایی

جراح زیبایی بینی

متخصص گوش و حلق وبینی

جراح نقایص مادرزادی(شکاف لب، کام، گوش خارجی)

پزشک عمومی از سال ۶۰-۶۸ دانشگاه علوم پزشکی مشهد

همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به عنوان هیئت علمی از سال ۷۴-۹۶

ریاست بیمارستان فارابی از سال ۸۵-۸۷

رئیس بخش گوش و حلق و بینی بیمارستان فارابی از سال ۸۱-۹۷

 

برخی از نمونه عمل های آقای دکتر احمد علی مصدقی

نمونه-کارهای-دکتر-احمد-علی-مصدقی

هزینه عمل بینی توسط اقای دکتر احمد علی مصدقی از 5 میلیون تومان

سایت دکتر احمد علی مصدقی :drahmadalimossaddeghi.com

دکتر فخر السادات چاووشی جراح زیبایی مشهد

دكترى تخصصى گوش و حلق و بينى و جراحى پلاستيك از دانشگاه علوم پزشكى شهيد بهشتى تهران

جراحی پلاستیک بینی
جراحی زیبایی پلک
پروتز گونه و چاله
برداشتن خال و اسکار و ضایعات صورت و گردن
لیفت صورت با نخ
تزریق ژل و بوتاکس
مزوتراپی

سوابق كارى: بيمارستان امام على(ع) بجنورد، بيمارستان فيروزگر تهران ، بيمارستان خانواده تهران.هم اکنون در مشهد مشغول طبابت هستند

 

به عنوان کارشناس عمل زیبایی بینی به تمام سوالات شما در خصوص جراحی زیبایی بینی پاسخ گو خواهیم بود.

نتیجه گیری 

خیلی از افراد خواهان انجام رینوپلاستی به روش بسته هستند ، به دلیل اینکه جای هیچ برشی بر روی بینی باقی نمی ماند ، بهبودی سریع تری دارد ، نیاز به بی حسی کمی است و زخم خارجی بر جای نمی ماند. نمونه جراحی های بینی به روش بسته و مقایسه تصاویر قبل و بعد بیماران ، نشان از رضایت بیماران از این انتخاب دارد اما در نظر داشته باشید مشورت با جراح گوش و حلق بینی و تایید ایشان برای انجام جراحی به روش بسته ضروری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا