مقالاتمقالات جراحی زیبایی

جراحی زیبایی بازو | براکیوپلاستی بازو چیست؟

جراحی زیبایی بازو

بر اثر افزایش سن و کاهش وزن پوست بازو شل و آویزان می شود و اندام شما زیبایی و ظاهر خود را ازدست می دهد. پزشک جراح پلاستیک با نجام جراحی لیفتینگ بازو زیبایی و فرم مطلوب را به بازوهای آویزان و شل شده شما برگرداند

براکیوپلاستی بازو چیست؟

برای اصلاح علائم پیری پوست و یا کاهش وزن در بازوها یک عمل ساده برای از بین بردن چربی های اضافه و آویزان بازوها و فرم دادن به عضلات پوست بازو انجام می گیرد که به آن براکیوپلاستی می گویند.

بازوها معمولا دچار دو مشکل اساسی می شوند. مشکل اول افزایش بیش از حد حجم چربی در قسمت بازو و در این مورد لیپوساکشن استفاده می شود. مشکل دوم که همراه با افزایش بافت و تراکم چربی ، پوست ضخیم می شود و پوست این ناحیه را شل می کند ، که اینجا باید از جراحی بازو و زیر بغل قرار دارد  و فقط اگر دست ها باز شود دیده می شود . این عمل با نتایج بسیار خوبی در طولانی مدت همراه است. وقتی که فرد تصمیم به جراحی زیبایی که همان براکیوپلاستی است می گیرد بهتر است همزمان عمل لیپوساکشن را هم برای خارج کردن چربی های زاید بازو انجام دهد.

لیپوساکشن سبب حذف بافت های چربی اضافه و ایجاد بازوهایی لاغرتر، خوش فرم تر و جذاب تر برای شما می شود.

نقاهت بعد از عمل بازو

جراحی زیبایی بازو | براکیوپلاستی بازو چیست؟
جراحی زیبایی بازو | براکیوپلاستی بازو چیست؟

فرد باید تقریبا حدود 2 روز بعد از عمل برای تعویض پانسمان به کلینیک مراجعه کند

در هفته اول بعد از عمل انجام فعالیت ورزشی سنگین با دست ها مناسب نیست. معمولا هفته اول دستها پانسمان دارند و باید مراقب باشیم. دست ها در موقع خواب و شستن کمی بالاتر از سطح بدنش قرار بگیرد. و زیر هردو دست یک بالش قرار دهد. بالا قراردادن دست ها کمک می کند که درد احتمالی و ورم کاهش پیدا کند و دوره نقاهت با سرعت پیش برود.

لمس کردن بازوها در هفته اول ممکن است کمی دردآور باشد . و سوزش احساس کردن طبیعی است. بعد از گذشت چند روز خوب می شود و بیمار بعد از دو هفته پس از عمل قادر به فعالیت روزانه خود می باشد اما فعالیت ورزشی سنگین برای دستها تا پایان هفته چهارم انجام نشود.

منبع : سلامتی بدون مرز| جراحی زیبایی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا