مقالات جراحی عمومی

جراحی لاغری شکم و پهلو

لاغری شکم و پهلو به کمک روش های جراحی بسیار سریع و بدون دردسرتر از رژیم های غذایی و فعالیت های سخت وزرشی می باشد و امروزه اغلب افراد به چاقی شکم و دور کمر مبتلا هستند به همین دلیل جراحان زیبایی روش های زیادی برای جراحی این قسمت های بدن معرفی کرده اند.

معرفی انواع روش های جراحی لاغری شکم و پهلو

جراحی شکم و پهلو ترکیبی از چند روش جراحی پلاستیک می باشد و پزشک با توجه به وضعیت بدنی و شرایط بیمار یک یا دو عمل لاغری را به وی پیشنهاد می دهد. در ادامه انواع جراحی های مناسب برای لاغری شکم و پهلو را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

جراحی لاغری برای شکم

انواع عمل زیبایی نوین برای کاهش چربی شکم و پهلوها

1.جراحی لاغری آبدومینوپلاستی

یکی از رایج ترین روش ها برای کاهش چربی شکم و پهلوها جراحی لاغری آبدومینوپلاستی می باشد که این روش اغلب به افرادی توصیه می شود که علاوه بر چربی و چاقی زیادی در ناحیه شکم و پهلو ها در این نقاط دارای افتادگی و شل شدگی پوست می باشند که در این روش در قسمت زیر شکم برشی ایجاد می شود و چربی ها تخلیه می شوند.

روش های جراحی لاغری شکم

 

2.جراحی لاغری لیپولیزر

لیپولیزر از انواع روش های جدید برای برداشتن چربی های شکم و پهلو می باشد و در بین بیماران و پزشکان طرفداران زیادی دارد. در این روش پزشک سوراخ هایی را در نواحی مشخصی از پهلوها و شکم ایجاد می کند سپس از طریق سوراخ ها میکروکانولا را به درون شکم و پهلوها ارسال می کند که در اثر این کار چربی های انباشته شده در این نواحی تجزیه و سپس تخلیه می شوند.

جراخی لاغری لیپولیزر

3. جراحی لاغری لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از انواع روش های پرطرفدار در بین بیماران برای لاغری شکم و پهلو می باشد و در این روش به کمک میله فلزی چربی های انباشته شده از قسمت مورد نظر تخلیه می گردند و بیمار عوارض جانبی و درد زیادی را تجربه نخواهد کرد.

بررسی انواع روش های لاغری

4. جراحی لاغری ترکیبی

یکی از مزیت هایی که انواع روش های جراحی شکم و پهلو ها دارند امکان استفاده همزمان از آن ها به صورت ترکیبی می باشد و در صورتی که لازم باشد متخصص چند روش را با یکدیگر ترکیب می کند و بیمار می تواند خیلی سریع حجم زیادی از چربی های ناخواسته بدنش را دفع نماید و به فرم اندام دلخواه خود برسد.

جراحی لاغری ترکیبی

بهترین روش جراحی شکم و پهلوها

روش های زیادی برای جراحی پهلو و شکم وجود دارد که در مطالب بالا جدیدترین روش ها را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. برای برخی از بیماران این سوال پیش می آید که بهترین روش برای جراحی شکم و پهلو ها را چگونه باید تشخیص داد که در این مورد باید بگوییم عوامل و پارامترهای زیادی در انتخاب بهترین روش جراحی شکم و پهلوها تاثیرگذارند.

سوالات خود را از کارشناسان ما در سلامتی بدون مرز بپرسید و یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید.

جراحی-بینی-در-مشهد

بهتر است بیمار قبل از انجام هر گونه جراحی با پزشک متخصص مشورت کند زیرا پزشک همه جوانب را می سنجد و بهترین و مناسبت ترین روش را با توجه به شرایط بیمار انتخاب می کند. سن بیمار و میزان افتادگی پوست و … می تواند در انتخاب بهترین روش جراحی تاثیرگذار باشند.

هزینه جراحی شکم و پهلو

جراحی شکم و پهلوها جزء روش های تهاجمی می باشد و هزینه های مربوط به آن نیز در مقایسه با سایر روش های لاغری و پیکر تراشی مقداری متفاوت می باشد و بیمار برای اطلاع از هزینه این جراحی می تواند وقت مشاوره با پزشک بگیرد در این جلسه با توجه به نیاز و انتظارات بیمار هزینه دقیق جراحی به وی گفته می شود.

هزینه جراحی لاغری شکم و پهلو

عوارض جانبی جراحی شکم و پهلوها

مانند هر نوع عمل جراحی این روش لاغری نیز دارای عوارضی برای بیمار می باشد و این عوارض از یک شخص به شخصی دیگر متفاوت هستند و می توانند کمتر یا بیشتر شوند.

برای رزرو و نوبت گیری آنلاین نزد برترین پزشکان مشهد لطفا کلیک کنید. . با مجرب ترین پزشکان مشاوره کنید و انتخاب دقیق تری برای درمان داشته باشید.

در صورتی که بیمار مراقبت های قبل و بعد از انجام عمل کاهش چربی شکم و پهلوها را بدرستی انجام بدهد و در انتخاب پزشک و کلینیک حساسیت لازم را به خرج بدهد با حداقل عوارض جانبی روبرو می شود و سریعا به فرم اندام دلخواه خود می رسد. در ادامه به بررسی عوارض جانبی ناشی از جراحی شکم و پهلوها خواهیم پرداخت.

سوالات خود را از کارشناسان ما در سلامتی بدون مرز بپرسید و یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید.

جراحی-بینی-در-مشهد

1.احساس درد و خستگی پس از انجام عمل لاغری

2. احساس ضعف در بدن

3. به جا ماندن بخیه ها

4. خونریزی در صورت عدم رعایت مراقبت های بعد از انجام عمل لاغری

5. احتمال ایجاد عفونت یا تجمع مایعات

6. ایجاد لخته یا آمبولی

7. احساس سوزن سوزن شدن و بی حسی در ناحیه ای که برش ایجاد شده است.

8. عدم تقارن در دو طرف شکم یا پهلوها در اثر انتخاب پزشک بی تجربه

عوارض جانبی جراحی لاغری شکم و پهلو

در این مطلب به بررسی انواع جراحی لاغری شکم و پهلو ها پرداختیم که امیدواریم با توجه به مطالب ذکر شده بتوانید در مورد انتخاب عمل لاغری مورد نظر خود به درستی تصمیم گیری نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا