مقالاتمقالات جراحی زیبایی

افزایش ارتفاع بینی

افزایش ارتفاع بینی

به میزان بیرون زدگی نوک بینی از صورت ارتفاع بینی گفته می شود که این ارتفاع در هر فرد با فرد دیگر متفاوت می باشد و در حالت ایده آل نیز باید ارتفاع بینی به میزان 2/3 یا 67 درصد طول بینی باشد و اگر طول بینی در حالت ایده آل 5 سانت است ارتفاع آن باید به صورت 3/3=2/3*5 باشد. در ادامه نحوه افزایش ارتفاع بینی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که امیدواریم از مطالعه آن ها نهایت بهره را ببرید.

بررسی افزایش ارتفاع بینی

در برخی از بیماران نیاز به افزایش ارتفاع بینی می باشد برای این منظور روش های زیادی وجود دارد. توجه داشته باشید که اگر افزایش ارتفاع در بینی بیشتر از میزان لازم باشد قوس پشت بینی بیش از حد می شود و ظاهر سرسره ای در فرم بینی ایجاد می گردد همچنین تناسب و شکل سوراخ های بینی نیز از بین می رود و به طول سوراخ های بینی افزوده می گردد و تا حدودی نیز از عرض آن ها کاسته می شود.

بررسی افزایش ارتفاع بینی

آیا افزایش ارتفاع بینی امکان پذیر است ؟

اغلب افرادی که تمایل دارند ارتفاع بینی خود را افزایش بدهند کسانی هستند که بینی آن ها به صورت مادرزادی کوچک بوده است یا اینکه بینی شان در اثر انجام جراحی زیبایی بینی به صورت نادرست بسیار کوچک شده است به همین دلیل آناتومی و ظاهر صورت آن ها نیز به هم ریخته است که این گونه افراد می توانند با مراجعه به متخصص گوش و حلق و بینی اقدام به بزرگ کردن بینی خود کنند و با استفاده از پیوند استخوان و پیوند غضروف فرم بینی خود را تصحیح نمایند و حالت آن را تغییر بدهند.

برای افزایش دادن ارتفاع بینی باید چارچوبی کلی در قسمت زیرین پوست قرار داده شود تا جراح بتواند همه برجستگی های مورد نظر را اعمال نماید و در طی مراحل جراحی نیز پل بینی صاف می شود و برجستگی بینی نیز به صورت متعادل تبدیل می گردد و برای اعمال این جراحی به صورت معمول از یک شکاف در قسمت پوست دیواره بینی یا بخش داخلی آن استفاده می گردد.

افزایش ارتفاع بینی چگونه است ؟

اگر متقاضی نیازمند به پیوند استخوان باشد می تواند از دنده ها و استخوان پشت آرنج و سطح بینی جمجمه و سیتغ ران و … استفاده نماید همچنین پیوند استخوان از این ناحیه ها هیچ مشکلی را برای ساختار استخوانی ایجاد نمی کند و اگر نیاز به استفاده از غضروف نیز باید جراح بینی از گوش یا غضروف های اضافه که در خود بینی قرار دارند استفاده می کند.

عمل بینی

نکاتی که باید بعد از انجام جراحی افزایش ارتفاع در بینی رعایت شوند.

    • بعد از این جراحی ممکن است کبودی و تورم در اطراف بینی ایجاد گردد که این عوارض به مدت دو تا سه هفته برطرف می شوند.
    • برای کاهش تورم می توانید در هنگام استراحت سر خود را بالاتر از بدن تان قرار بدهید.

برای رزرو و نوبت گیری آنلاین نزد برترین پزشکان مشهد لطفا کلیک کنید. . با مجرب ترین پزشکان مشاوره کنید و انتخاب دقیق تری برای درمان داشته باشید.

افزایش ارتفاع بینی

  • از نمک و ادویه ها به مقدار کم استفاده نمایید.
  • می توانید برای کاهش تورم از کمپرس سرد استفاده کنید.
  • برای انجام این جراحی از بی حسی موضعی یا بیهوشی استفاده می شود.
  • برای جلوگیری از عفونت احتمالی می توانید از آنتی بیوتیک استفاده نمایید.

نحوه جراحی بینی برای افزایش ارتفاع بینی

برای داشتن نتیجه جراحی بینی خوب برای افزایش ارتفاع بینی می توانید به جراحی با سابقه و ماهر مراجعه کنید تا عوارض ناشی از عمل بینی تا حدود زیادی کاهش پیدا کند و علاوه بر این فرم بینی تان نرمال و جذاب تر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا