مقالات جراحی بینیمقالات جراحی زیبایی

عمل بینی با قالب کنترلی چگونه است + فیلم عمل بینی با قالب کنترلی

یکی از بزرگ ترین نگرانی های افراد برای انجام جراحی بینی توجه به نتیجه عمل زیبایی می باشد و هیچ فردی تصویری دقیق از اینکه بینی او قرار است بعد از عمل به چه فرمی درآید ندارد همچنین افراد برای دیدن نتیجه جراحی بینی خود باید سه ماه صبر کنند که این سه ماه با استرس و نگرانی می گذرد. عمل بینی با قالب کنترلی از انواع روش های جدید می باشد که به جراح و بیمار در طی فرآیند جراحی زیبایی بینی کمک زیادی می کند.

بررسی عمل بینی با قالب کنترلی

امروزه روش هایی جدید برای انجام عمل زیبایی بینی وجود دارند که همه این روش ها اضطراب بیمار را از نتیجه عمل زیبایی کاهش می دهند و قادر هستند که این نتیجه را تا حد زیادی پیش بینی نمایند که یکی از این روش ها عمل بینی با قالب کنترلی می باشد.

جراحی بینی با قالب کنترلی

تعریف قالب کنترلی

قالب کنترلی از جنس پلاستیک می باشد که برای هر داوطلب عمل زیبایی بینی دارای شکلی منحصر به فرد است و بر اساس فرم نهایی و مورد انتظار بینی بیمار تولید می گردد. بعد از مشخص شدن فرم بینی برای انجام این عمل زیبایی قالب های کنترلی تولید می گردند و جراح نیز با مبنا قرار دادن این قالب ها جراحی را انجام می دهد و به صورت مدام فرم بینی را به کمک قالب کنترل می کند و جراحی بینی زمانی به اتمام می رسد که فرم بینی به صورت کامل با قالب های کنترلی مطابقت داشته باشد.

عمل زیبایی بینی

بررسی مراحل جراحی بینی با قالب کنترلی

1.اسکن سه بعدی چهره

اولین گام برای انجام این جراحی زیبایی بینی اسکن سه بعدی چهره می باشد که در این مرحله چهره داوطلب به کمک دستگاه اسکنر سه بعدی به شکلی دقیق اسکن می گردد سپس مدل سه بعدی چهره ساخته می شود. به کمک این مدل سه بعدی جراح می تواند تغییرات لازم را قبل از انجام جراحی زیبایی روی مدل اعمال نماید و نتیجه عمل را روی آن مشاهده کند.

برای دریافت جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما در سلامتی بدون مرز تماس بگیرید

جراحی-بینی-در-مشهد

2. مشاوره با پزشک و تصمیم گیری در مورد فرم مورد انتظار بینی

بعد از تهیه مدل سه بعدی جراح و بیمار با یکدیگر این مدل را باید مورد بررسی قرار دهند و هر یک از آن ها نظر خود درباره فرم نهایی بینی اعمال نماید و در نهایت نیز بر سر یک فرم زیبا و بدون نقص به توافق برسند سپس این تغییرات روی مدل سه بعدی اعمال شود. بیمار می تواند فرم چهره خود را بعد از انجام عمل زیبایی بینی روی مدل سه بعدی مشاهده نماید که با دیدن این مدل وی نگرانی از نتیجه انجام جراحی بینی نخواهد داشت.

جراحی بینی کوشتی

3. ساختن قالب کنترلی

بعد از اینکه فرم نهایی بینی مشخص شد جراح بر اساس مدل سه بعدی چند قالب کنترلی را تولید می کند که این مدل به صورت دقیق مطابق با فرم خارجی بینی طراحی می شود. قالب های کنترلی در چند نوع مختلف طراحی می شوند که هر یک از آن ها برای کنترل بخشی از بینی به کار گرفته می شوند.

برای دریافت جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما در سلامتی بدون مرز تماس بگیرید

جراحی-بینی-در-مشهد

4. بازبینی قالب کنترلی توسط متخصص

بعد از ساخت قالب کنترلی بار دیگر قالب توسط جراح مورد بررسی قرار می گیرد تا هیچ عیبی نداشته باشد و مطابق با فرم نهایی ایده آل بینی طراحی شده باشد.

عمل بینی به کمک قالب کنترلی

نحوه انجام جراحی بینی به کمک قالب کنترلی

بعد از تایید قالب کنترلی توسط جراح این قالب ها در فرآیند جراحی استفاده می شوند که در هر مرحله و بعد از اعمال هر تغییر ، فرم بینی بدست آمده به کمک قالب کنترلی چک می شود و در صورتی که فرم بینی مطابق با قالب کنترلی باشد جراح عمل زیبایی بینی را به اتمام می رساند. توجه داشته باشید که همه زوایای بینی به کمک این قالب ها مورد بررسی قرار می گیرند و هر گونه عدم تطابق با این قالب باید رفع شود.

نحوه انجام جراحی بینی به کمک قالب کنترلی

استفاده از قالب کنترلی برای جراحی بینی دارای چه مزیتی می باشد ؟

1.قالب کنترلی شانس موفق شدن جراح برای انجام عمل بینی را تا حد زیادی افزایش می دهد و این روش به داوطلبان عمل زیبایی این اطمینان را می دهد که به همان فرم بینی که مد نظرشان است دست پیدا می کنند و فرم بینی آن ها بعد از انجام جراحی بینی با شکل دلخواه شان فرقی نخواهد داشت.

2. قالب کنترلی به جراح کمک زیادی می کند تا عمل بینی را بر اساس خواسته بیمار انجام بدهد و روند جراحی را با دقت بیشتری انجام دهد.

3. طراحی بر اساس نظر جراح و بیمار

مزیت استفاده از قالب کنترلی

4. استفاده از مدرن ترین روش عمل بینی

5. قبل از انجام عمل بینی با قالب کنترلی بیمار می تواند فرم بینی جراحی شده و تغییرات لازم را مشاهده نماید.

6. طراحی فرم بینی بر اساس تناسب های چهره و سلیقه بیمار

7. استفاده از قالب کنترلی به افزایش دقت جراح بینی کمک زیادی می کند.

داوطلب جراحی بینی به صورت کامل حق دارد که نگران نتیجه جراحی بینی اش باشد زیرا جراحی بینی از جهت های زیادی روی بدن فرد تاثیر دارد و این نگرانی منطقی می باشد. از عمل بینی با قالب کنترلی امروزه استفاده زیادی می شود و انجام جراحی بینی به کمک این روش دارای ریسک کمتری می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا